2010-09-30  |  Notka Prasowa TRUESSENCE
Jesteśmy kobietami i wiele nas łączy - miłość do piękna i natury, wrażliwość na drugiego człowieka i jego potrzeby, troska o najbliższych oraz potrzeba otaczania ich tym, co najlepsze.

Z naszych wspólnych dążeń i pragnień zrodziła się koncepcja TRUESSENCE – miejsca wypełnionego kojącymi zapachami natury, rzeczami sprzyjającymi dobremu samopoczuciu i duchowej odnowie.

Produkty rekomendowane przez TRUESSENCE to przedmioty codziennego użytku stworzone z naturalnych składników i substancji organicznych. W dużej mierze wyprodukowane w Polsce ale też sprowadzane z odległych, dziewiczych zakątków świata rozbudzają zmysły i dbają o nastrój. Ich wyjątkowość gwarantuje staranna selekcja – każdy z ofertowanych produktów jest sprawdzany pod względem jakości i autentyczności.

Znaczna część oferowanych wyrobów, to produkty autorskie TRUESSENCE, które to w zależności od potrzeb i miejsca przeznaczenia, są źródłem relaksu, spokoju i wyciszenia ale mogą również być potencjałem dodatkowej energii, pogody ducha i radości.

Magdalena & Agata
« powrót
 
Our Family of Brands
 
Powered by 305 Studio
 
zamknij